Časté otázky

Časté otázky  od našich klientov k pôžičke ….

Riešite pôžičku a máte otázky k jej vybaveniu, čo budete potrebovať, či sa dá pre vás vybaviť úver a iné.

Tu si môžete prečítať tie úplne naviac riešené otázky k pôžičke.

Pokiaľ si CHCETE požiadať o pôžičku – môžete využiť aj FORMULÁR – DOLE na tejto stránke
Cez formulár nám viete napísať aj vašu otázku.

Môžete sa zastaviť aj OSOBNE alebo môžete všetko vybaviť cez internet – bez návštevy kancelárie v Žiline

Časté otázky pôžičky

Som už klientom AHOJ pôžičky – môžeme si ešte dočerpať, keď už mám jednu pôžičku ?

Áno, môže to byť pre vás aj výhoda – ak už ste klientom. Kontaktujte nás: 0905945393 alebo cez FORMULAR  – DOLE na tejto stránke – zavoláme vám

Ako dlho trvá vybavenie pôžičky u vás ?

Všetko vieme rýchlo spracovať. Už do 15 minúť môžete vedieť výsledok spracovania. maximálne 1 pracovný deň. Vždy vás budeme informovať o stave vašej žiadosti

Kedy dostanem peniaze ?

Peniaze sú klientom zasielané po podpise zmluvy – a to prevodom na váš účet alebo na KARTU. Vyplatenie úveru je 2 x denne.

AHOJ pozicka sa dá vybaviť, aj keď som z iného mesta ?

Samozrejme, vieme vám kompletne vybaviť pôžičku od AHOJ kdekoľvek v rámci Slovenska. Všetko si viem prebrať telefonicky a upresniť. Informujte sa na telef. č. 0905 945 393 – alebo vyplňte FORMULÁR na stránke a zavoláme vám

Mám od vás AHOJ splatky na tovar, môžem požiadať o pôžičku ?

Áno, ak ste klientom spoločnosti, môžete si požiadať aj o pôžičku. Odporúčame nás kontaktovať telefonicky alebo ideálne cez FORMULÁR na stránke – zavoláme vás do 30 minút

Mám iné pôžičky, je možné ich spojiť – refinanc ?

Áno, je možné požiadať o refinancovanie, kde sa dajú pôžičky spojiť, prípadne sa aj zníži splátka a môžete získať peniaze naviac pri rovnakej alebo aj nižšej mesačnej splátke úveru. Informujte sa cez FORMULÁR. Viac info o možnosti úverov – sa dozviete na našej hlavnej stránke – Pôžička – KLIK TU

Predčasné splatenie úveru – je to možné ?

Áno, dá sa. Je to uvedené aj v zmluve o úvere, ktorú má každý klient.  V prípade, že máte záujem úver splatiť predčasne postupujte podľa zmluvy alebo ak neviete ako, kontaktujte nás cez FORMULÁR – upresníme postup.

Som zamestnaný ale mzda mi neprichádza na účet ale v hotovosti

Nie je podmienkou aby príjem bol na účte. Môžete mať výplatu aj v hotovosti.

ONLINE pôžička sa ako vybavuje ?

Vyplňte si žiadost na webe – FORMULÁR – budeme vás kontaktovať, prejdeme si vašu požiadavku, potrebné doklady. Po schválení úveru si dohodneme – podpis zmluvy, prípadne overenie podpisov na zmluve, tak aby sme našli vhodné riešenie pre vás.

Mám exekúciu na mzdu, dá sa požiadať o úver ?

V tomto prípade bude vaša žiadosť poskytovateľom úverov pravdepodobne ZAMIETNUTÁ. Pri posudzovaní žiadosti ú pôžičku sa prihliada aj na platobnú históriu žiadateľa.

Pracujem na dohodu, aké sú možnosti získania pôžičky ?

Aktuálne je podmienka – AK STE ZAMESTNANÝ –  zamestnanie NA TRVALÝ pracovný pomer. Vo vašom prípade – ak je váš aktuálny príjem práca na DOHODU – je možné, že žiadosť bude poskytovateľom úverov zamietnutá.

Mám záujem o pôžičku, dajú sa peniaze vyplatiť v hotovosti alebo poštovou poukážkou ?

Nie. Nie je možné vyplatenie v hotovosti ani poštovou poukážkou. AK nemáte účet v banke – môžeme vám pôžičku vyplatiť na AHOJ KARTU, kde si peniaze potom vyberiete bez poplatku v bankomatoch v rámci SR.

FORMULÁR - časté otázky alebo žiadosť

Nové pole

Výška úveru ? (predbežná suma)

Nové pole

nova pozicka. overenepozicky.sk. obrazok na web 1b
Ahoj pôžička, rýchla pôžička. Obrázok, logo . 1a

Uvedené osobné údaje vyplnením a zaslaním tohto formulára poskytujete našej spoločnosti – ZEKOFIN s.r.o. so sídlom Národná 10, 010 01 Žilina , IČO: 50155661 , DIČ: 2120195748, ako sprostredkovateľovi podľa zákona č. 186/2009 Z. z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve, ktorá je držiteľom povolenia Národnej banky Slovenska na výkon činnosti viazaného finančného agenta, Reg. číslo NBS: 242796 a je zapísaná v podregistri poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov… VIAC informácii si môžete pozrieť tu ..

KANCELÁRIA v ŽILINE

Národná 809/10
010 01 Žilina
( 500 m od železničnej stanice a autobusového nástupišťa v Žiline )

Sprostredkovateľ úverov:

ZEKOFIN s.r.o.
Národná ulica 10
Žilina, 010 01

IČO:50155661 DIČ: 2120195748

Telefón: 0905 945 393

Poskytovateľ úverov:

Ahoj, a. s.
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava

Reprezentatívny príklad:

Reprezentatívny príklad: Celková výška a mena úveru (S): 2 500 €, fixná efektívna úroková sadzba: 21,70 % p. a., výška mesačnej splátky: 51,77 €, počet splátok (n): 96 mesiacov. Celková čiastka: 4 969,92 €, RPMN (X): 21,69 %.